

Galerie Friends of Art in de Graanbuurt
- Ik ben opgenomen in de vaste collectie van Galerie Friends of Art in 'lifestyle complex de Graanbuurt' in Giessenburg.
- 24 december 2015 tot en met 28 januari 2022
- Online expositie
Getoonde werken

Mon amour
2019Acryl op paneel, gemengde gechniek, met lijst, met bergkristal, robijn, vuuropaal en swarovski kristallen. Inclusief lijst is de afmeting 36/43 cm.

Little Sweet
2016Acryl op doek, gemengde techniek met bladeren van de Bougainville, lepidoliet, olivijn en parelmoer.

Let the sun shine
0Acryl op paneel, gemengde techniek met pyriet, peridoot, robijn, bergkristal en zirkoon.

Little sweet
0Acryl op doek, gemengde techniek met peridoot, lepidoliet, parelmoer en gedroogde bloemblaadjes van de Bougainville.

Envie d'été
0Acryl op doek, gemengde techniek met pyriet, peridoot, ioliet, turkoois, citrien, ingezet met verschillende papiersoorten en bladgoud en verschillende materialen wat ik gevonden heb op het strand in Normandië.

Roots in Sweden
0Acryl op doek, gemengde techniek, dubbelzijdig beschilderd met pyriet, calciet, ioliet, staalslakken uit Zweden op een sokkel van hout.
Adresgegevens
De Graanbuurt 'de Kolenbeurs Herberg 't Pinkeveer'Doetseweg 34
3381KG Giessenburg
Nederland
www.friendsofart.eu
- Do
- 10:00 - 17:00 uur
- Vr
- 10:00 - 17:00 uur
- Za
- 10:00 - 17:00 uur